Image is not available
Siteworks SENSE Monitorowanie obiektów

LightRules / SiteWorx

Monitorowanie obiektów

Image is not available
siteworks Tune kontrola oswietlenia

LightRules / SiteWorx

Kontrola oświetlenia

Image is not available
siteworks area Optymalizacja przestrzeni

LightRules / SiteWorx

Optymalizacja przestrzeni

previous arrow
next arrow
Slider

Kontrola oświetlenia

Kontroluj, automatyzuj i optymalizuj zużycie energii

Dzięki SiteWorx/LightRules można łatwo dostosowywać, uruchamiać i rozszerzać inteligentne systemy oparte na czujnikach, również z funkcjami IIoT, które sprostają wyzwaniom specyficznym dla Twojej organizacji i poprawiają efektywność kosztową, produktywność i bezpieczeństwo.

Maksymalizuj oszczędności energii

NEW-task_tuning-01-600x420

Oświetlenie ma decydujący wpływ na produktywność, wydajność i bezpieczeństwo dowolnego środowiska przemysłowego.

Nasze platformy zarządzania stosują różne strategie sterowania oświetleniem – wykrywanie obecności, dostrajanie zadań, uwzględnianie światła dziennego, stopniowe przyciemnianie i automatyczne obniżanie temperatury – co pozwala uzyskać do 90% oszczędności energii, utrzymując jednocześnie bezpieczny, zgodny z normami komfortowy poziom światła w całym obiekcie.

Dostosuj i automatyzuj

Od obiektów jednopomieszczeniowych po obiekty  o bardziej złożonej strukturze SiteWorx /LightRules zapewnia funkcje grupowania, które pozwalają na niestandardowe sterowanie, zarządzanie i automatyzację, co zapewnia responsywny, dopasowany do potrzeb poziom oświetlenia w całym przedsiębiorstwie.

Mierz, waliduj i analizuj

Każdy czujnik systemów SchahlLED jest wyposażony w miernik mocy, który umożliwia zbieranie danych dotyczących zużycia energii . Pulpit nawigacyjny systemu zarządzania  wyświetla dane o zużyciu i oszczędności energii w czasie rzeczywistym oraz umożliwia tworzenie niestandardowych raportów w celu łatwego porównywania zużycia energii związanego ze światłem w różnych strefach, obiektach lub miejscach.