Image is not available
schahlLED Lighting Polska

Inteligentne rozwiązania

dla wymagających odbiorców

Slider

O firmie

SchahlLED Lighting GmbH jest wyłącznym dystrybutorem technologii Digital Lumens / OSRAM w Niemczech, Austrii, Schwajcarii i w Polsce. Historia firmy sięga roku 1964, od kiedy Richard Schahl GmbH & Co. KG zdobyła uznanie w branży oświetleniowej. Pracownicy SchahlLED Lighting pracują w branży LED od 17 lat i są uznawani za sprawdzonych ekspertów m.in. dzięki doświadczeniu z ponad 45 milionów Euro transakcji biznesowych – wyłącznie z przemysłowymi rozwiązaniami LED. Oddzielną specjalizacją są rozwiązania dedykowane do szczególnych zastosowań jak muzea, filharmonie czy jachty.

SchahlLED Lighting oferuje szeroką gamę niestandardowych opraw dla użytkownika komercyjnego z branż handlowej, produkcyjnej i logistycznej.

Digital Lumens, Inc. jest amerykańską firmą z siedzibą w Bostonie, która specjalizuje się w przemysłowych rozwiązaniach IoT (komunikacja i przetwarzanie informacji pomiędzy urządzeniami) i należy do koncernu OSRAM. SchahlLED Lighting GmbH, jako bezpośredni partner OSRAM, jest odpowiedzialna za wdrażanie platform SiteWorx / LightRules w Środkowej Europie .