Image is not available
Siteworks SENSE Monitorowanie obiektów

LightRules / SiteWorx

Monitorowanie obiektów

Image is not available
siteworks Tune kontrola oswietlenia

LightRules / SiteWorx

Kontrola oświetlenia

Image is not available
siteworks area Optymalizacja przestrzeni

LightRules / SiteWorx

Optymalizacja przestrzeni

previous arrow
next arrow
Slider

Systemy zarządzania

Site works inteligentne rozwiązanie budowlane
Proste, skalowalne, inteligentne rozwiązanie przemysłowe

Dzięki inteligentnym oprawom LED i różnorodnym konfigurowalnym inteligentnym czujnikom, system zarządzania oświetleniem przemysłowym pozwala zaoszczędzić na kosztach energii i przekształca każdy obiekt, witrynę lub przedsiębiorstwo w źródło wnikliwych, przydatnych danych.
Systemy stosowane przez SchahlLED zapewniają również kontrolę i raportowanie potrzebne do przekształcenia tych danych w rzeczywisty zwrot z inwestycji. Dzięki w pełni zintegrowanemu rozwiązaniu w chmurze lub na lokalnym serwerze, działania w czasie rzeczywistym i spostrzeżenia są zbierane z całej przestrzeni i natychmiast udostępniane za pomocą intuicyjnego, łatwego w użyciu oprogramowania do sterowania oświetleniem i zarządzania budynkiem.

 

Light-rules
LightRules: lokalny system zarządzania oświetleniem przemysłowym

W przypadku witryn wymagających lokalnego, zgodnego z przepisami systemu zarządzania oświetleniem, nasza wielokrotnie nagradzana platforma LightRules łączy w sobie inteligentne oświetlenie LED i zaawansowane oprogramowanie, aby poprawić efektywność energetyczną, produktywność i bezpieczeństwo dzięki wszechstronnemu sterowaniu oświetleniem.

Image is not available
Slider